Zostańmy w domach!

Witam Was wszystkich bardzo ciepło i serdecznie. Koronawirus nie zna granic i zamknął nas, i słusznie, w zaciszach domowych. Pomyślałam sobie, że dobrze byłoby odezwać się do koleżanek i kolegów z Oddziału i…trochę pogadać chociaż na stronie internetowej. Dzisiaj czas nas nie lubi, bo każda noc przynosi szokujące wiadomości, z którymi nie każdy potrafi się pogodzić. Dużo napięcia fundują nam media, ale działać musimy razem!! Musimy zostać w domu!! Nie jest to łatwe. Nasz status społeczny jest wyjątkowy, ale nie chroni nas od wirusa, obecnie największego naszego WROGA.

Mamy więcej czasu, wykorzystujemy go każdy na swój sposób, proponuję powspominać, obejrzeć „zatrzymane chwile” na zdjęciach i poczytać teksty zamieszczone wcześniej na naszej stronie internetowej. Stwierdzimy, że dużo się działo. Było dużo śmiechu, zabawnych sytuacji, żartobliwych momentów.

Nasz tegoroczny plan działań runął. Zaplanowana na 25 kwietnia wycieczka do Torunia zmieniła termin na 15 października. Wpłaty na bilety kabaretu „Smile” są aktualne na październik. Majówka nie dojdzie do skutku. Czerwcowe popołudnie świętojańskie przygotowywane przez grupę członków z Sypniewa pod organizacją p. Jana Szylki też jest obecnie pod znakiem zapytania. Dalej nie piszę, nie planuję. Wykorzystajmy wszystkie pozytywne momenty bycia w domu, zachowujmy ostrożność.

Pozdrawiam Was miło, życząc na Święta Wielkanocne tylko i tylko zdrowia.
Zofia Najdowska